Gdy spytamy o najlepiej wspominany dzień w życiu wiele osób bez chwili namysłu odpowie, że to dzień w którym odbył się ich ślub. Nie powinno więc dziwić, że skrupulatnie planują każdy detal – począwszy od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, przez menu i wystrój sali, na oprawie i zespole muzyczny kończąc. Każdy życzyłby sobie, aby zaproszeni goście wyśmienicie się bawili, a impreza na bardzo długo po jej zakończeniu pozostała w ich pamięci. Poniżej opiszę kilka ciekawych sugestii na atrakcje, które można zaplanować dla zaproszonych gości, a które zarazem sprawią, że nasze przyjęcie weselne będzie tematem do wspomnień jeszcze przez wiele następnych miesięcy.

Fotolustro

Wyjątkową pamiątkę w postaci zabawnych fotografii, a dodatkowo idealną porcję rozrywki zagwarantuje nam dość nowa atrakcja jaką jest Fotolustro. Urządzenie to, to nic innego jak duży panel dotykowy, który udaje lustro. Jego kliknięcie sprawia, że wykonywana jest fotografia – podobnie gdy wykonujemy selfie telefonem komórkowym.

Niektóre Magiczne Lustra mają przeróżne dodatkowe opcje, takie jak dodawanie do zdjęć napisów, obróbka zrobionych fotografii, nakładanie filtrów i inne podobne. Ponadto zdecydowana większość tych maszyn ma opcję podłączenia drukarki, co sprawia że wykonane fotografie można wydrukować natychmiast. Wystarczy uśmiechnąć się, kliknąć by po kilku sekundach cieszyć się super pamiątką.

Firmy oferujące urządzenia typu Selfie Mirror na przyjęcia przeważnie gwarantują dodatkowe gadżety pod postacią różnego typu zabawnych nakryć głowy czy innych elementów scenografii.

Wytwornica ciężkiego dymu

Pierwszy taniec wyglądający jak taniec w chmurach to jedno z Waszych marzeń? Mam świetną wiadomość – jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Wystarczy skorzystać z oferty osób zajmujących się wynajmowaniem maszyn służących do wytwarzania ciężkiego dymu.

Odpowiedniej wydajności urządzenie pokryje całą salę gęstą warstwą obłoków, które spowodują, że Wasz pierwszy taniec będzie miał zapierający dech klimat. Dodatkowa korzyść jest taka, że ciężki dym skutecznie zakamufluje wszystkie drobne potknięcia w trakcie wykonywania choreografii tanecznej. Oczywiście atrakcja ta sprawdzi się nie tylko podczas pierwszego tańca, ale także w wielu innych sytuacjach – wszystko zależy od Twojej inwencji.

Maszyny do baniek mydlanych albo karton pełen balonów

Niewiarygodną, a wręcz baśniową atmosferę można stworzyć korzystając ze specjalnych maszyn do wytwarzania baniek mydlanych. Atrakcja ta z pewnością dostarczy sporo zabawy najmłodszym gościom, a dla nieco starszych będzie świetną sposobnością do wykonania zapierających dech w piersiach fotografii czy filmów.

Podobnie imponujący rezultat można uzyskać zamawiając ogromny karton, po otwarciu którego ze środka uniosą się w powietrze dziesiątki, albo nawet setki kolorowanych balonów.

Obie wyżej opisane atrakcje perfekcyjnie uzupełniają się z maszyną do wytwarzania ciężkiego dymu.

Świecące napisy

Sporych wymiarów świecące litery ułożone na przykład w napis MIŁOŚĆ będą idealną scenografią do fotografii oraz nagrań wideo i sprawdzą się ponadto jako element dekoracyjny sali weselnej. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że goście wyjątkowo chętnie fotografują się przy tego typu literach.

Kiedy zdecydujemy się na zamówienie kilku opcji jednocześnie warto wybrać firmę, która ma w ofercie wszystkie interesujące nas atrakcje. W ten sposób możemy liczyć na bardziej atrakcyjne warunki umowy i lepszą cenę.

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o rezerwacji warto zapytać o zdanie menadżera sali na której urządzamy imprezę – może się okazać, że z różnych przyczyn nie wyrazi zgody na skorzystanie z któregoś z urządzeń.

Wszystkie wyżej wspomniane atrakcje zostały opisane w odniesieniu do przyjęcia weselnego, ale świetnie sprawdzą się też przy innych okazjach, jak przykładowo osiemnastki, komunie czy impreza firmowa. Wasi goście na pewno będą zachwyceni. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nawet najlepsze atrakcje są tylko dodatkiem, bo nie są w stanie zastąpić pozytywnego nastawiania i dobrego humoru.

Jeśli interesują Cię tego typu atrakcje koniecznie zajrzyj na stronę https://www.weselne-atrakcje.com.pl/.

ZOBACZ TEŻ

Halloween jakiego nie znamy

Zombie, wampiry, czarownice, wydrążone dynie… Straszna i przepełniona złem tradycja szturmem wdziera się do Europy, w tym także na nasze rodzime podwórko. Zdania na temat Halloween są podzielone, jedni kupują ...

DODANO: 28 października 2021

Weselne Atrakcje

Gdy spytamy o najlepiej wspominany dzień w życiu wiele osób bez chwili namysłu odpowie, że to dzień w którym odbył się ich ślub. Nie powinno więc dziwić, że skrupulatnie planują ...

DODANO: 16 sierpnia 2021

Strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę